KONST / Ramar / Ram 6183379
nr 618 3379
Ram
1800-tal, förgylld, 18x13
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 januari 2010
kl 18:08:35
11/1 16:09:33
Tilgman Keramik